Meist

Keelestuudio – Sinu partner kõigis keeleküsimustes!

Saag & Semevsky Keelestuudio loodi 2006. aastal. Algusest peale oleme pühendunud kahele suunale, pakkudes oma klientidele nii keeleõpet kui tõlke- ja toimetamisteenuseid. See on olnud ettevõtete jaoks mugav lahendus, võimaldades neil saada vastused oma keelealastele küsimustele ühest kohast. Lisaks pakume keelealast konsultatsiooni.

Kirjalik tõlge:

–          leiame parima tasakaalu kiiruse ja kvaliteedi vahel.

–          Igale kliendile tekib andmebaas juba kasutatud ja kooskõlastatud sõnavarast, mistõttu pikaajalisel koostööl on kvaliteet väga stabiilne.

–          Meie kliendid hindavad kõrgelt, et projektijuht on alati kiirelt ja lihtsalt kättesaadav ning väga paindlik.

–          Tunneme end mugavalt väga paljudes valdkondades alates majandustekstidest, juriidilistest tekstidest kuni müügi-, turundus-, IT- ja tehniliste tekstideni.

Suuline tõlge: sünkroon- ja järeltõlge üritustel, koosolekutel jne.

Toimetamine: nii eesti- kui võõrkeelsed tekstid saame enne lõplikku valmimist spetsialisti pilguga üle vaadata.

Keeleõpe:

Viime läbi keelekoolitusi ettevõtetes ja eraisikutele nö käsitöömeetodil – selgitame välja konkreetse õppija vajadused ja pakume välja tõhusaima viisi tulemuste saavutamiseks. Koolitame juhte, müügipersonali, programmeerijaid, HR-inimesi – kõiki, kellel võiks olla abi suuremast enesekindlusest võõrkeeles suhtlemisel.

Teeme koostööd paljude ettevõtetega Ülemiste Cityst ning hea meelega kohtume Sinuga, et arutada, kuidas saaksime Sullegi kasulikud olla.