mai 23, 2022

Inglise keele individuaalõppe kursused

Värskenda oma keelealaseid teadmisi inglise keele individuaalõppe kursusel! Pakume kursusi alates A1 tasemest (algajad) kuni C1 tasemeni. Kursus on mõeldud nii töötajatele inglise keele osaoskuste (kõnelemine, kuulamine, kirjutamine, arusaamine, sh tööalane inglise keel) arendamiseks kui ka tööotsijatele nende konkurentsivõime parandamiseks tööturul.

Individuaalõpe tähendab seda, et nii koolituse kestuse kui tundide toimumise sageduse valid Sina ise. Koostöös koolitajaga selgitame välja Sinu hetketaseme ja arenguvajadused ning vastavalt sellele töötame välja personaalse õppekava. Individuaalõpe võimaldab suuremat paindlikkust ka koolituse asukoha valikul (kontakttunnid, online-õpe või nende kahe kombinatsioon) ning koolitaja saab keskenduda algusest peale just Sinu kui õppija spetsiifilistele vajadustele. Koolituse alguses toimub proovitund, mis ei kohusta Sind ülejäänud koolitust tellima.

Saag & Semevsky Keelestuudio OÜ on Töötukassa partner. Eraisikutest õppijatel on võimalik saada koolituskuludelt tulumaksu tagastus.

Kursuse maht: alates 10 akadeemilisest tunnist
Osavõtjate arv: individuaalõpe
Kursuse toimumise aeg: kokkuleppel koolitajaga

Kursuse toimumise koht: Rotermanni 8 või muu sobiv asukoht Tallinnas või Tartus, online-õpe (Skype, Zoom, MS Teams)

Kursuse maksumus: 36,60 eurot/akadeemiline tund (1 akadeemiline tund = 45 minutit). Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Koolitusele registreerumiseks kirjuta: info@keelestuudio.ee või helista +372 5569 8709.