september 14, 2020

Otsime inglise ärikeele koolitajaid!

Meie Keelestuudios oleme keeleusku inimesed. Usume, et kõige alus on hea ja oskuslik kommunikatsioon. Leiame ise ja aitame ka oma klientidel – ettevõtete juhtidel ja oma valdkonna spetsialistidel – leida ühist keelt omakorda nende klientide ja koostööpartneritega. See ongi meie missioon: olla nende jaoks see professionaalne tugi, kellele nad saavad keeleküsimustes toetuda.

Ja nüüd oleme otsimas sind, INGLISE ÄRIKEELE KOOLITAJA! Sind, kes sa oled kogenud, iseseisev ja enesekindel täiskasvanute keelekoolitaja. Sa orienteerud ärimaailmas ja oled laia silmaringiga. Oma ala proffide keelealane arendamine on sinu kirg ja uued tehnoloogilised võimalused koolitusmaailmas tekitavad sinus põnevust. Mis kõige tähtsam, sa igatsed enda ümber sarnaselt mõtlevate keelehullude seltskonda!

Meie hubane koolitusruum asub ühes Eesti kõige lahedamas ärilinnakus, Ülemiste Citys Tallinnas. See on koht, kus kohtud iga päev andekate inimestega ning kus heljub mõnusat edule ja unistuste realiseerimisele suunatud vaibi.  Aga võid vabalt töötada ükskõik millisest Eestimaa otsast, sest üha enam koolitusi on kolimas veebi. See annab paindlikkust nii meie klientidele kui koolitajatele, aga on tulemuste seisukohalt sama tõhus kui silmast silma kohtumised. Neid teeme loomulikult ka.

Ajaga kaasas käimine ja professionaalsus on miski, mida hindame kõrgelt. Meile meeldib jagada kogemusi ja olla üksteisele toeks, kuid seejuures oleme koolitajatena kõik iseseisvad. Ka sinule jääb vabadus otsustada ise koolituste mahu ja sisu üle.

Kui tunned, et see on mõtteviis, mis sind kõnetab, anna endast märku Tuulile (tuuli@keelestuudio.ee), et jagada oma ideid ja soove ning panna paika võimalikud koostöökohad. Koolituste maht on ajas kasvav, alustada saad sinule sobivast osakoormusest.